Pages Navigation Menu

C-stringi

C-stringi

Damska bielizna w ciągu ostatnich lat sporo ewoluowała, od obszernych, wielkich pantalonów, aż  po kawałek sznurka.  Bielizna jako część kobiecej garderoby,  przybiera różne formy. Delikatna, koronkowa z minimalistyczną ilością materiału jest bardzo podniecająca i pociągająca dla płci przeciwnej. Współcześnie kobiety noszą bieliznę nie tylko ze względów higienicznych czy estetycznych, noszą ją aby poczuć się seksownie, aby w momencie kiedy zostanie rozebrana przez mężczyznę pobudzić jego zmysły.

Przedstawiamy Wam nowy produkt, który pojawił się na rynku.  Jest on bardzo nietypowy, na pierwszy rzut oka nie wiadomo co z nim zrobić i do czego on służy.  Coś dla miłośniczek stringów,  jednak nie jesteśmy pewni czy spełni ich oczekiwania. C-Stringi-bo o nich mowa, mogą wzbudzić kontrowersje. Nieuniknione będą konwersacje i debaty na ich temat. C- Stringi to rodzaj bielizny, bielizny w minimalistyczny sposób wykonanej.

c-stringiSzalony pomysł? Prawdopodobnie tak. Ale skupmy się na jego zaletach.  Puszyste osoby, dzięki C-stringom mogą uniknąć efektu opinania się gumki od majtek na biodrach. Nie będzie typowej „oponki”. Możesz spokojnie założyć leginsy, dopasowane spodnie czy sukienkę.

cstringi4

Zastanawiasz się w jaki sposób trzymają się na swoim miejscu? Producent zapewnia, że dzięki specjalnemu elastycznemu tworzywu z jakiego C-stringi zostały wykonane. Są wyprofilowane na kształt literki „C” – stąd nazwa C-stringi.

Oczywiście C-stringi dostępne są w przeróżnych kolorach wzorach i materiałach.

 

Co sądzicie o takich C-stringach?
cstringi2 cstringi3
cstringi5

 

 

 

Komentarze

comments

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.