Od lat mężczyzna był kojarzony jako typowy twardziel, zdobywca i łowca. W oczach kobiet prawdziwy mężczyzna jest twardy, stanowczy i odporny na wszystko. Na pewno nie ma w sobie zbyt dużo uczuć, a jego głównym obowiązkiem jest praca i utrzymanie rodzinny. Często kojarzony z człowiekiem zimnym, nie posiadającym skrupułów. Dominator, egoista i prawdziwy macho.  Taki jest stereotyp mężczyzny, który wykreowały kobiety. Mężczyźni nie pozostali nam dłużni, to  kobieta ma mniejszy mózg, nie potrafi jeździć samochodem i nie odróżnia lewej od prawej strony.  Są delikatne, łatwowierne, często wpadają w kompleksy i są za bardzo uczuciowe.

Jeśli chodzi o mężczyzn, jeden z znanych fotografów na całym świecie postanowił obalić panujący mit, stereotyp dotyczący mężczyzn. Pokazać ich drugie oblicze, które często  nie jest ukazywane. Nair Arieli bo o nim mowa, wykonał kilka naprawdę dobrych zdjęć w których to główną rolę odgrywają męskie uczucia. Seria pod tytułem „Men”  może wydawać się niektórym dziwna, a nawet „gejowska”.  Mężczyzna delikatny, wzruszony w nietypowych pozach czy miejscach wydaje się być całkowicie inny od tego kogo znamy. Dla wielu z nas, na pierwszy rzut oka może wydawać się, że jest mało męski, dziwny czy nawet homoseksualny.

Mężczyzna, któremu po policzku płyną łzy uznawany jest w dzisiejszym społeczeństwie za „ciotę” , za takiego, z którym jest coś nie tak, jakby brakowało mu piątej klepki.

Zobaczcie jednak ile emocji i słów wzbudzają w nas te zdjęcia. I chyba o to chodziło autorowi tej serii.

A Wam jak podobają się tacy delikatni mężczyźni?

Nir Arieli (1)

Nir Arieli (11) Nir Arieli (10) Nir Arieli (9) Nir Arieli (8) Nir Arieli (2) Nir Arieli (3) Nir Arieli (4) Nir Arieli (5) Nir Arieli (6)

fot. Nir Arieli