To żaden wstyd używać gadżetów erotycznych w łóżku. Używając ich wcale nie znaczy, że jest Wam ze sobą źle, po prostu szukacie nowych możliwości i chcecie poeksperymentować. Takie eksperymenty w końcu to tylko zabawa i duża porcja przyjemności. W wielu związkach po pewnym czasie pojawia się nuda i brak satysfakcji ze zbliżenia, bo w końcu ile razy można robić to samo i w ten sam sposób? Dlatego wiele producentów zabawek erotycznych przygotowało dla nas spora ofertę. Zobaczcie jakie gadżety erotyczne są dziś najpopularniejsze. 

Gadżety erotyczne

Dużą rolę odgrywa także staż w związku. Początki to fascynacja, odkrywanie siebie i swoich fascynacji nawzajem. Z biegiem czasu jednak poszukujemy czegoś nowego i kusi nas, aby spróbować nowych zabaw. Trudno jest wybrać coś co nas zadowoli jednocześnie. Kobieta i mężczyzna mają odmienne pragnienia. Gadżetów jest tak wiele, tak przeróżne opcje nam dają, że można się w tym wszystkim pogubić.

Na początek zaproponuję olejki do masażu

Tak, może on posłużyć jako gadżet erotyczny. Takie olejki bogate są w różne składniki, powodujące odprężenie i relaks. Podnoszą libido, wzmagają chęci seksualne. Dla wielu par działają jak gra wstępna. Wystarczy odrobinę wmasować w partnera lub partnerkę i delikatnie masować. Możemy masować dosłownie każdy element naszego ciała. Począwszy od brzucha, dekoltu, piersi czy w przypadku mężczyzn od torsu. Pamiętajcie, wtedy o strefach erogennych. Gdy je dotkniemy, lub będziemy masować, wzmagają się nasze potrzeby seksualne. U kobiet warto zwrócić uwagę na nadgarstki i na wewnętrzną stronę ud. Mężczyźni za to są wrażliwi na uczy.

olejek do masażuwww.olejkidomasazu.pl

Lubrykanty

Można je wykorzystywać jak olejki do masażu, jednak na dłuższą metę stają się kleiste i lepkie ze względu na słodycz jaką w sobie zawierają. Lubrykanty idealnie nadają się do seksu analnego jak i oralnego. W przypadku seksu oralnego dają ciekawe uczucie gorąca i chłodu jednocześnie, pobudzają nasze narządy.  Lubrykant maja także delikatny przyjemny smak i zapach. Dostępnych jest wiele różnych smaków np. truskawkowy czy bananowy.  W przypadku seksu analnego jest on niezastąpiony do penetracji partnerki. Dzięki niemu nie musisz obawiać się obtarć czy bać się, że coś pójdzie nie tak.

Wibrator

Myśląc o „gadżecie erotycznym” pierwszym skojarzeniem w naszej głowie jest wibrator. Wibrator może być fantastycznym narzędziem, kiedy mężczyzna za jego pomocą może dawać podwójną rozkosz swojej partnerce. Wibratory rewelacyjnie stymulują łechtaczkę. Wile kobiet twierdzi, że prawdziwy, mocny orgazm przeżywają tylko przy pomocy wibratora. Istnieją także wibratory dla Panów, jednak to już wyższa szkoła jazdy.

Luksusowa prezerwatywa

Jeśli jest to nasz pierwszy raz warto zwrócić uwagę na zabezpieczenie, powinni o to dbać mężczyźni i kobiety. Dobrze jest mieć przy sobie odpowiednią prezerwatywę. Jeśli chcemy zwrócić na siebie uwagę, dobrze aby przyciągała ona wzrok. Dostępne są na rynku prezerwatywy w czarnych pudełkach,  w ozdobnych foliach. Całkowicie inne od tych z kiosku pod blokiem. Takie prezerwatywy są dla ludzi z klasą.

 Luksusowa prezerwatywa