Niektórzy, tworzą coś tylko po to, aby szokować i zaskakiwać. Mają w tym konkretny cel, chcą przekazać konkretną informację. Tak samo było z poprzednimi filmami duńskiego reżysera Larsa von Triera, jest on twórcą tak znanych ekranizacji jak „Antychryst” czy „Melancholia”. Obecnie reżyser skończył prace nad kolejnym filmem, który już wzbudził niemałe zamieszanie. Film „Nimfomanka” ma się pojawić na ekranach kin pod koniec roku. Ogromnie poruszenie jak na razie nie wywołał sam film, (w końcu jeszcze nikt go nie widział) tylko plakaty promocyjne.

Plakaty przedstawią głównych bohaterów filmu w pewnej erotycznej fazie. Gdy spojrzymy na każdy plakat, wydaje się nam że dany aktor czy aktorka przezywają orgazm. Już po pierwszej publikacji zdjęć w internecie, pojawiła się dyskusja na ich temat. Zdaniem wielu osób, zdjęcia te są bardzo kontrowersyjne i szokujące. Już dziś wywołały niemały skandal.

Film ma opowiadać o losach kobiety nimfomanki, która zwierza się facetowi. Mężczyzna ten, zaopiekował się nią po pobiciu.

W filmie wystąpią:. Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Shia LaBeouf, Willem Dafoe, Uma Thurman, Jamie Bell, Connie Nielsen, Christian Slater i Udo Kier.orgazm (15)

orgazm (1) orgazm (2) orgazm (3) orgazm (4) orgazm (5) orgazm (6) orgazm (7) orgazm (8) orgazm (9) orgazm (10) orgazm (11) orgazm (13) orgazm (14)