Bez miłości nie da się żyć, towarzyszy nam w naszym życiu od najmłodszych lat. Tak naprawdę,  nasze życie  w pierwszej części polega na szukaniu drugiej połówki, a druga część na spędzeniu z nią czasu i obdarowywaniu jej największą porcją miłości. Z biegiem lat, nastąpiła totalna rewolucja zwyczajów. Dawniej miłość była jak zakazany owoc, ponieważ to status społeczny jak i rodzice decydowali o tym kto ma zostać naszym małżonkiem  z kim mamy mieć dzieci. Czy wiesz jak rozkochać faceta? 

Nikt z góry nie wiąże nas z osobą do której nic nie czujemy. Na szczęście… Jednak bywają niejednokrotnie momenty, kiedy troszeczkę trzeba dopomóc miłości. Aby oczarować wybrankę czy wybrańca wcale nie trzeba  wyrywać sobie włosów, wystarczy dokładnie poznać tę osobę,  interesować się nią w zauważalny sposób.

Istnieje bardzo wiele różnych metod podrywania, nie ma też konkretnej recepty na skuteczne osiągnięcie zamierzonego celu. Jednak istnieją  ludzie, którzy opanowali tą sztukę do perfekcji i prowadzą wiele różnych porad na ten temat. Tak więc, sztuki podrywania można się nauczyć. Tylko po co? W przypadku jeżeli zależy nam tylko na jednej  konkretnej osobie. Jeżeli chcemy pobawić się czyimiś uczuciami taki kurs może być przydatny.

Jak rozkochać faceta

Ars amandi czyli sztuka uwodzenia znana jest od tysięcy lat. Prawdopodobnie przynosi  owocne rezultaty przy systematycznych ćwiczeniach i opanowaniu wszystkich metod. Wielu nauczycieli boi się jednak, że taka wiedza może być źle wykorzystana lub nadużywana. Nie powinno mieć tu nic wspólnego z manipulacją . Być może dlatego nie jest aż tak sławna i popularna.

Ars amandi

Ars amandi czyli sztuka uwodzenia znana jest od tysięcy lat

Na co zwracają uwagę mężczyźni? 

Mężczyźni są wzrokowcami. Zawsze bez wglądu na wiek , charakter itp. najpierw patrzą na wygląd kobiety . Damska aparycja decyduje w 99% o tym czy znajomość ma jakiś sens i czy dalej się  rozwinie. Po pierwsze mężczyźni lubią kobiety zadbane . Takie które chodzą  z delikatnym, starannie wykonanym makijażem a nie toną pudru. Takie które mają ładnie upięte lub rozpuszczone włosy a nie pozostawione niedbale id o tego tłuste. Bardzo ważny jest także ubiór. Jeżeli założysz stare   rozciągnięte spodnie i włożysz obtarte tenisówki istnieje znikome prawdopodobieństwo na to że mężczyzna zwróci uwagę na ciebie. To samo dotyczy kobiet, które noszą zbyt krótkie  ciuchy odsłaniające więcej niż powinny – mężczyzna spojrzy na ciebie, ale pewnie nie tak jak powinien, jakbyś tego chciała. Mężczyźni lubią jak kobiet pokazuje nogi i jest kobieco ubrana. Nic tak nie przykuwa uwagi jak kobieta w sukience i szpilkach. Do tego uśmiech na twarzy i otwartość. Mężczyźni lubią kobiety inteligentne i takie z którymi można porozmawiać o wszystkim. Mężczyźni lubią szczere i zdecydowane kobiety. Kobieta pracująca i lubiąca gotować jest na miarę złota.

Na co zwracają uwagę Kobiety?

Kobiety uwielbiają mężczyzn którzy traktują je wyjątkowo. Zawsze przepuszczają je pierwsze przez drzwi, ustępują miejsca i traktują niezwykle szarmancko id delikatnie. Kobiety są najlepszymi obserwatorkami i wychwytują każdy gest, słowo i zachowanie.  Kobiety lubią też mężczyzn zdecydowanych i pewnych siebie. Lubimy samodzielnych mężczyzn. Żadna kobieta nie chciałaby się związać z mężczyzną maminsynkiem, który cały czas mieszka z rodzicami i nie wyobraża sobie niedzielnych obiadków bez mamusiowego rosołku.   Kobiety zwracają uwagę na wygląd w drugim stopniu. Ważne jest aby mężczyzna był zadbany tzn, ogolony, albo miał zadbany zarost.   Ważne są także dłonie i paznokcie ( mężczyźni często maja z tym problem). Lubimy też męskie ubrania – męski wygląd. Mało która kobieta lubi mężczyznę w dopasowanych spodniach i kobiecych fryzurach. Zapach mężczyzny jest także bardzo ważny. Kobiety lubą świeże męskie zapachy

Jak podrywać?

Na początku musisz dobrze poznać osobę, która zawładnęła Twoimi uczuciami. Staraj się nie być nachalnym, ale poświęcać tej osobie sporo czasu. Na początku poznaj zainteresowani i  hobby i dowiedź się więcej na ten temat. Przy następnym spotkaniu będziesz mógł czy mogła mieć idealny temat do rozmów np. Dotyczący piłki nożnej, ulubionego zespołu  itp. Musisz sprawić aby osoba czuła się bardzo dobrze w Twoim towarzystwie, że jeżeli nie będzie cie przez dwa dni będzie zastanawiała się gdzie jesteś i co robisz i może napisać do Ciebie smsa lub zadzwonić. Możesz także zaplanować „przypadkowe” spotkania. Dowiedz się gdzie pracuje i czekaj  kilka metrów  dalej i obserwuj kiedy skończy pracę. Idź  w przeciwna stronę słuchając mp3 i ze „zdziwieniem” zapytaj się „ cześć a ty co tu robisz?” i rozmowa dalej sama się potoczy. Pytaj, pytaj – nie bój się pytać!!!

Powodzenia.