O tym, że kobieta powinna ćwiczyć mięśnie Kegla wiemy od kilku lat. Jest to nie tylko zdrowe, ale wspomaga doznania seksualne.  Na ryku dostępnych jest wiele przeróżnych produktów, które mogą nam pomóc osiągnąć idealny efekt.

Czy słyszeliście o kulkach Gejszy?

Takie kuli wykonane są z silikonu medycznego najwyższej jakości, oznacza to że materiał nie podrażnia i jest hipoalergiczny. Co więcej takie kulki nie tylko działają pozytywnie na nasze zdrowie, ale dzięki nim podnosimy nasze libido. Osoby, które używają kulek Gejszy mają większa i bardziej intensywną ochotę na seks.

43933tekst_1

Jak używać kulki Gejszy?

Nie jest to skomplikowana czynność. Na początku może troszkę przerażać, ale to nic strasznego.  Kulki wkładamy głęboko do pochwy. Wcześniej użyj lubrykantu, dla własnego komfortu! Nigdy nie rób tego na sucho! Poślizg jest tutaj niezastąpiony, pamiętaj że robisz to dla czystej przyjemności. Wkładanie kulek można porównać do wkładania tamponu- jeśli będzie zbyt płytko możemy poczuć dyskomfort, dlatego umieszczamy je głęboko. Kulki działają bez naszej szczególnej ingerencji, nie musimy się na nich konkretnie skupiać. Kulki działają podczas wykonywania standardowych czynności, podczas spaceru, tańca czy kiedy chodzimy po domu. Działają wtedy kiedy się ruszamy. Podczas wykonywanego ruchu kulki stymulują nasze mięśnie. Kulki oczywiście pomagają nam zachować zdrowie, jednak pamiętajmy ze to nienaturalny przedmiot, nasz organizm odczuwa go jako ciało obce, dlatego wkładajmy kulki tylko na kilka godzin.

43933tekst_2

Jak sprawdzić czy to działa?

Najlepiej z partnerem w łóżku. Mężczyzna od razu zauważy, ze Twoja pochwa jest bardziej napięta, a ścianki miło go stymulują. Możesz też sprawdzić podczas stosunku i co kilka sekund zaciskać i rozluźniać mięśnie Kegla. Po pewnym czasie, możesz pokusić się o eksperymenty seksualne.Fot.www.gruper.pl