Pages Navigation Menu

Necking- pieszczoty szyi i karku

Necking- pieszczoty szyi i karku

Nasze ciała, posiadają ogromną strefę miejsc erogennych. Kobiety w szczególności, podatne są na pieszczoty i delikatne muskanie. Ich podniecenie wzrasta, a zmysły doprowadzane są do furii, aż do rozkoszy.  Słodki dreszcz, emocje i wyostrzona chęć pożądania. Jednym tak ważnym, miejscem na ciele kobiety jest szyja i kark. Szyja jest niezwykle erogennym miejscem, dlatego należny poświęcić jej uwagę i trochę czasu. Odpowiednia pieszczota szyi, może doprowadzić kobietę do miłosnej ekstazy.

Necking (z ang. neck – szyja, kark), zaliczany jest do pettingu, czyli pieszczot erotycznych, których głównym celem jest rozbudzenie, a następnie akt seksualny. Petting doskonale znany jest przez nastolatki, to dzięki niemu okrywamy sekrety naszego ciała i ciała partnera czy partnerki. Doświadczone pary, lubią poprzez petting rozkoszować się bliskością i wzmagać apetyt na seks.

Necking, jak sama nazwa wskazuje, skupia sie na pieszczotach szyi i karku.  Miejsca te są niezwykle delikatne i wrażliwe na dotyk.  Warto zatem, skupić się na tych miejscach i zaoferować im odrobinę głaskania, całowania i podgryzania. Necking może być idealną grą wstępną, dla kobiet które nie mają ochoty na coś więcej. Odpowiednia stymulacja karku i szyi, może doprowadzić je do lekkiego stanu, w którym to zapragną  jeszcze większych doznań. Szyja, jak już wspominaliśmy jest niezwykle erogennym miejscem, znajduje się na niej miliony zakończeń nerwowych, które powodują odprężenie i relaks.

 

Komentarze

comments

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.