Nasze ciała, posiadają ogromną strefę miejsc erogennych. Kobiety w szczególności, podatne są na pieszczoty i delikatne muskanie. Ich podniecenie wzrasta, a zmysły doprowadzane są do furii, aż do rozkoszy.  Słodki dreszcz, emocje i wyostrzona chęć pożądania. Jednym tak ważnym, miejscem na ciele kobiety jest szyja i kark. Szyja jest niezwykle erogennym miejscem, dlatego należny poświęcić jej uwagę i trochę czasu. Odpowiednie pieszczoty szyi, może doprowadzić kobietę do miłosnej ekstazy.

Pieszczoty szyi i karku

Necking (z ang. neck – szyja, kark), zaliczany jest do pettingu, czyli pieszczot erotycznych, których głównym celem jest rozbudzenie, a następnie akt seksualny. Petting doskonale znany jest przez nastolatki, to dzięki niemu okrywamy sekrety naszego ciała i ciała partnera czy partnerki. Doświadczone pary, lubią poprzez petting rozkoszować się bliskością i wzmagać apetyt na seks.

Jak to robić?

Necking, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na pieszczotach szyi i karku.  Miejsca te są niezwykle delikatne i wrażliwe na dotyk.  Warto zatem, skupić się na tych miejscach i zaoferować im odrobinę głaskania, całowania i podgryzania. Necking może być idealną grą wstępną, dla kobiet które nie mają ochoty na coś więcej. Odpowiednia stymulacja karku i szyi, może doprowadzić je do lekkiego stanu, w którym to zapragną  jeszcze większych doznań. Szyja, jak już wspominaliśmy jest niezwykle erogennym miejscem, znajduje się na niej miliony zakończeń nerwowych, które powodują odprężenie i relaks.

O to krótki poradnik jak wykonać pieszczoty szyi:

  1. Najpierw się rozluźnij i pozwól, aby partner czy partnerka się odprężyła. Stańcie na przeciwko siebie.
  2. Na początku całuj delikatnie usta. Dotykaj delikatnie i powoli całego ciała. Po chwili odwróć partnera/partnerkę plecami do siebie, tak aby wasze ciała się dotykały – plecy – brzuch.
  3. Muskaj delikatnie kark, zwilż językiem usta i zacznij od dolnej części karku tuż przy ramieniu i powoli idź ku górze. Możesz zatrzymać się na uchu i lekko je podgryzać.
  4. Całuj delikatnie kark od kręgosłupa do góry, jeździj delikatnie językiem po skórze. Dmuchaj po wilgotnym miejscu skóry szyi.
  5. Nie zapomnij o dłoniach dotykaj delikatnie po biodrach, piersi/torsie partnera czy partnerkę.
  6. Stosuj różne techniki, nie tylko całowanie i lizanie. Muskaj, całuj z dłuższymi pauzami, delikatnie podgryzaj, i dmuchaj. Możesz mieć zamknięte lub rozchylone usta.