Pages Navigation Menu

Origami na penisa

Origami na penisa

Kokigami tak nazywana jest technika przypominająca origami,  różnie się tylko przeznaczeniem. Origami jest pewną sztuką, zabawą przeznaczoną do stworzenia przestrzennej figury bez użycia, kleju i nożyczek. Kokigami, polega dokładnie na tym samym, tylko że powstający kształt zakładany jest na penisa.

Popularnie nazywane „robótki ręczne”  – określenie to jest metaforyczne jak i dosłowne.  Jeśli masz zdolności manualne i posiadasz zamiłowanie do sztuki oraz masz niestworzone fantazje seksualne Kokigami jest dla Ciebie.  Może być to fantastyczna nowość, która pojawi się miedzy wami, wśród zabaw łóżkowych.

Kokigami- najprościej tłumacząc, jest to japońska technika zdobienia penisa. Pomysł ten pojawił się już w VIII wieku (aż, dziwne  mało kto o tym słyszał, a minęło tyle lat). W tamtych latach, tradycją było ofiarowanie swojego członka nowo poślubionej żonie.  Dar ten, wymagał odpowiedniego przygotowania  nie tylko higienicznego, estetycznego ale i wizualnego.  Japońscy artystokraci, w noc poślubną ozdabiali swoje członki różnymi wstążkami i innymi ozdobami.  Miło to na celu, zachęcić małżonkę do współżycia z mężem, jednak głównym celem tej tradycji było samo „ofiarowanie”  co kolokwialnie znaczyło:  ” ten penis jest tylko Twój, skorzystaj z niego”. Jedwabie zastąpiono dekoracjami papierowymi (koki), przedstawiającymi zwierzęta lub mityczne istoty.

Przygotowanie takiego fallicznego origami to nie lada wyzwanie. Trwa ono bardzo długo, potrzeba zręcznych rąk i cierpliwości. Taka technika jest nie tylko czasochłonna,  była tez niezwykle droga, dlatego na takie dodatki i ciekawostki mogli pozwolić sobie nieliczni, bogaci Japończycy.

Penie macie już ochotę, przygotować coś takiego, dla swojego partnera. Nie musicie się o nic martwić, niedawno pojawiła się książka dotycząca Kokigami, „KOKIGAMI – Performance Enhancing Adornments for the Adventurous Man” autorstwa Heather Busch i Burton Silver. Znajdziecie w niej świetna instrukcję i wiele ciekawych porad do przyozdabiania penisa.

Kto się decyduje na Kokigami?

 

b_1_3360 (1) tumblr_inline_mg0ryylI8G1rrol2aFot. buffetcomplet.blogspot.com

 

Komentarze

comments

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.