Marzysz by w sypialni być naprawdę blisko swojego partnera? Pragniesz poczuć nawet najdelikatniejszy dotyk podczas miłosnych uniesień? Wypróbuj prezerwatywę Durex RealFeel i spraw, by kolejna Wasza wspólna noc była tak ekscytująca, jak nigdy dotąd! Nowość w portfolio Durex jest niezwykle cienka, aksamitna i przyjemna w dotyku, dzięki czemu zagwarantuje Wam niezapomniane, naturalne doznania.

Warto pamiętać, że to dotyk spaja relację między partnerami. Gwarantuje poczucie bliskości i oddania w związku. Marka Durex – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom par oraz ich potrzebie bycia tak blisko siebie, jak nigdy wcześniej – ogłasza rewolucję na rynku prezerwatyw i wprowadza zupełną nowość. Durex RealFeel spełni najskrytsze pragnienia kochanków! Od teraz każdej nocy będą niezwykle blisko siebie, jednocześnie czując się bezpiecznie i komfortowo.

poczuj_prawdziwa_bliskosc

Blisko, bliżej… Durex RealFeel!
Durex RealFeel to najnowsza propozycja w portfolio marki Durex z linii „Intymna bliskość”. Prezerwatywa powstała na drodze zaawansowanych badań i testów, dzięki czemu zapewnia kochankom to, czego oczekują w sypialni. Poczucie bliskości, naturalności oraz wrażenie „skóry na skórze” zostało osiągnięte dzięki użyciu do jej produkcji innowacyjnego, nielateksowego i bezzapachowego materiału: RealFeel™. Prezerwatywa jest nie tylko niezwykle wytrzymała i bardziej elastyczna, ale także cieńsza od innych tego typu produktów występujących obecnie na polskim rynku. Niemal niewyczuwalna podczas wspólnych chwil rozkoszy, zapewni partnerom pełnię doznań oraz niespotykany dotąd komfort i bezpieczeństwo. Czas na prawdziwą innowację w bliskości z Durex RealFeel!