Czas świąteczny jest czasem wyjątkowym. Ludzie stają się serdeczni, wiedzą, że nienawiść chowana do kieszeni a uśmiech staje się podstawą. Uczucia wyczuwa się w powietrzu. Słodko, nieprawdaż? Szkoda, że nie każdy odbiera święta w ten sam sposób. Dla niektórych jest to droga przez męki! To co – prezent czy rózga?

Bycie facetem i kupowanie prezentów dla kobiet jest łatwiejsze, od zawsze tak było. Jak nie bielizna, to biżuteria, przeceny perfum na każdym kroku, zestaw kosmetyków, a może oryginalne ładnie zapakowane skórzane rękawiczki, szminka Diora albo szkatułka, jedwabna piżamka, designerskie naczynie bądź akcesoria do kuchni, zaproszenie do SPA. Wymieniłabym jeszcze kilka pozycji, ale nie taki zamysł artykułu.

Co ma zrobić biedna kobieta?

Nie tylko biedna co do wyboru, ale i finansowo. Wszystkie zabawki i gadżety ponad kilka stów, a na pytanie co by misio chciał? Widzimy w jego oczach albo PS4 albo nowy telefon (oczywiście ten z aktualnych reklam). Co tu zrobić?

Mam dla was kilka niecodziennych pomysłów aby wzbudzić szacunek naszego faceta, oby gwiazdka pojawiła się nie tylko na niebie.

Odrzućmy ramki ze zdjęciami  i poduszki z sercem – a w środku – MY. Nie, przecież to facet – nie będzie się do niej przytulał i tęsknił jak wyjedziesz. Jeśli chcesz coś takiego zrobić, zrób mu koszulkę ze swoim zdjęciem. Ale jest ale. Nie taką od fotografa, kolorową na białym tanim t-shirtcie. Widziałaś może koszulki, czarno – białe, szare a na nich nagie kobiety? Pomyśl o sobie jako o modelce. Nie musisz robić tego sama, wystarczy fotograf lub koleżanka, ale uprzedzam to nie takie trudne. Uwydatnienie biustu czy pośladków i kilka technicznych sztuczek w programie graficznym robi cuda. Na białej koszulce – czarna, albo szara ty.

1

Źródło: topsecret.pl

 

 Termofor na zimne dni!

Nie raz zdarzyło ci się wskoczyć do łózka, a on krzyczy i ucieka, bo masz zimne ręce lub nogi? Jemu będzie ciepło i tobie. Niektóre są pięknie zapakowane, niektóre zapakujesz sama. Może warto dodać historyjkę, że to taki mały łącznik który najpierw ogrzewa Ciebie, a później Ty jego?

2

Źródło: home-you.com

Płyty i książki

To się zawsze sprawdza, tym bardziej, że inteligencją gardzić nie można. Sprawdź co lubi słuchać lub czytać i do dzieła. Płyta zawsze sprawdzi się z grzanym winem wieczorem. A książka go odpręży.

Dodatkowo gry. Jeśli gra? Gwarantuje, na pewno zagra by sprawdzić jaka jest. Może go wciągnie a ty masz dwa wieczory z głowy.

Designerskie gadżety

Facet, niby nie dziecko, ale zabawki uwielbia. Nie odkryłam Ameryki, ale niestety kobiety o tym zapominają. Wiesz, że popsuła mu się myszka? Odlotowych myszek jest multum, wybierz najciekawszą.

3

Źródło: myszka-sztabka-zlota.yvy.pl

 

A czy zadbałaś o jego temperaturę ciała, czy się biedak nie wychłodził? Polecam podgrzewane kapcie na USB, czy rękawicę (idealne dla kogoś kto pracuje i korzysta z laptopa na zewnątrz).

4

Źródło: smartstore.cz,  taka-paka.pl

 

Jest jeszcze jeden pomysł. Kto by pomyślał, że reakcją na rózgę może być uśmiech. A jednak. Stereotypowa kara, może cieszyć.

5

Źródło: moda.net.pl

Jeśli kilka dni przed Świętami mocno się pokłóciliście, idealnie będzie się pogodzić. Zapakuj rózgę, (kawałek gałązki ze wstążką, piórko do gry wstępnej, ale z twardym końcem lub mini pejcz), strój mikołajki i czapkę Gwiazdora. Dając mu prezent dodaj, że był niegrzeczny i dostał rózgę. Zapewne płakać nie będzie…

Magda Strzykalska